Jesteś tym, co jesz

Ostatnie badania dietetyczne ujawniły 14 różnych żywności o dużej zawartości składników odżywczych, które raz po raz promują dobre zdrowie. Wytworzyli “super pokarmy”, mają skłonności do mniejszych kalorii, wyższych poziomów witamin i minerałów oraz wielu przeciwutleniaczy przeciw chorobie.

Fasola (rośliny strączkowe), jagody (szczególnie jagody), brokuły, zielona herbata, orzechy (zwłaszcza orzechy włoskie), pomarańcze, dynia, łosoś. Soja, szpinak, pomidory, indyki, całe ziarna i owies i jogurt mogą pomóc w zatrzymaniu, a nawet odwzorowaniu chorób, takich jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, choroba Alzheimera i niektóre formy raka. A jeśli ktoś może mieć wpływ na pewną część ciała, może mieć również wpływ na zdrowie innych funkcji i sprawności ciała, ponieważ całe ciało jest połączone. Z tych 14 żywności jako podstawy zrównoważonej, stałej diety, sztuczek odchudzania i innych programów fly-by-night może stać się przeszłością w życiu.

Odwrotnie, złe skutki niezrównoważonej diety są różne i zróżnicowane. Niskie poziomy energii, wahania nastroju, zmęczony cały czas, zmiana masy ciała, niewygodne z organizmem to tylko kilka oznak, że dieta jest niezrównoważona. Niezrównoważona dieta może powodować problemy z utrzymaniem tkanek ciała, wzrostem i rozwojem, funkcją mózgu i układu nerwowego, a także problemami z układem kostno-mięśniowym.

Objawami niedożywienia są: brak energii, drażliwość, osłabiony układ odpornościowy prowadzący do częstych przeziębień lub alergii, a także wyczerpanie minerałów, które mogą powodować wiele problemów zdrowotnych, w tym niedokrwistość.

A ponieważ ciało jest połączone, zdając sobie sprawę, że niezdrowotne ciało będzie powodować niezdrowego ducha ma sens. Kiedy odżywiamy nasze ciało tymi superfoodami i uzupełnimy je o inne pokarmy o dużej zawartości odżywczej i zdrowej żywności, nasz duch będzie żywotny i zdrowy jako bezpośredni rezultat.

Wiele nowoczesnych diet opartych na opakowaniach spożywczych wygładzonych jest bardzo brakuje wielu witamin i minerałów, które mogą mieć wpływ na nasze zdolności umysłowe, a także powodować drażliwość, zamieszanie i uczucie “bycia we mgle” przez cały czas. Superfood mogą stanowić podstawę zdrowego, zdrowego, pożywnego roztworu do leczenia wielu z tych schorzeń i nie tylko.

lil kim

Links